تاور کرین

تاور کرین

شرکت تولیدی صنعتی اهرمـــکو  با ۴۰ سال سابقه درخشان در زمینه واردات تاورکرین، ساخت قـــطعات تــــاور کرین، اجاره تاور کرین و گذراندن کورس ها و دوره های تخصصی پــتن فرانسه و انتقال  دانش  به تیم فنی مـهندسی خود همچنین سابقه  تنها نمایندگی پتن فرانسه تا سال 1992 میلادی در ایران  شما را در امر اجاره تاور کرین مناسب یاری می رساند.

شرکت تولیدی صنعتی اهرمکو دارای گواهی کیفیت فنی از شرکت بازرسی و استاندارد ایران .

تجربه مدیریتی شرکت اهرمکو در سال 1349 در پروژه ساخت سیلوی سیمان آب یک آغاز و این شرکت در سال 1372 موفق به کسب گواهی کیفیت  استاندارد در ساخت قطعات تاورکرین و همینطور بچینگ پلنت از سازمان استاندارد ایران گردید.
***

همانطور که از معنی  نام  انگلیسی این وسیله پیداست  به جرثقیل هایی برجی که به حمل اجسام با وزن بسیار زیاد و بالا بردن آنها به بالاترین ارتفاع می پردازند  تاورکرین می گویند. این جرثقیل ها می تواند اجسام با وزن زیاد را به هر طرفی ببرد. همین ویژگی های منحصر به فرد در تاور کرین باعث شده که در صنعت های زیادی از آن استفاده شود. به هر اندازه که برج ها و ساختمان های بلندتری در شهر ساخته می شود استفاده از این جرثقیل ها بیشتر خواهد شد. این جرثقیل های غول پیکر و عظیم الجسته را می توان به عنوان یکی از یکی از مهم ترین تجهیزات عمرانی در پروژه های بزرگ در ارتفاع ها می باشد. عملکرد ارتفاع دهی  تاورکرین به این شکل است که جک های کار شده در آن لایه بالای تاور کرین را به منظور خالی کردن فضای میان  برج ستون وآن بالا می برد. به بخش افقی این جرثقیل ها فلش گویندکه می توان قسمت های دیگری به منظور افزایش طول هر چه بیشتر به آن اضافه کرد. 

کاربردهای تاورکرین

 1. پل سازی
 2. برج سازی
 3. حمل کالا در بنادر
 4. سیلوسازی
 5. سدسازی
 6. ساختمان سازی

تاور کرین چیزی در حدود 70 سال است که وارد عرصه صنعت های گسترده شده است. تولیدات این جرثقیل ها توانسته تا حمل و نقل ابزار آلات و مصالح ساختمانی در ارتفاعات را راحت تر نماید و بسیاری از مشکلات را در صنایع ساخت و سازهای بسیار بزرگ وسنگین از بین برده است. جرثقیلهای مشابه تاورکرین اختراع ویژه و منحصور به فردی از یونانی ها می باشد.  

تاورکرین

 این جرثقیل ها را در مکان هایی که ساخت و ساز در آنجا انجام می شود،  با رعایت اصول کاربردی که حاصل تحصیل و تجربه در این مقوله است قرار داده   و هر اندازه یک ساختمان بلندتر باشد به همان میزان هم تاور کرین بالا می رود. تاورکرین ها در مدل های مختلفی تولید می شود. از انواع کلی این جرثقیل ها می توان به تاورکرین های  T شکل و GMR و CLIMBING و ... اشاره کرد.

انواع تاور کرین متحرک

 •  T شکل
 • GMR
 •  کلایمبینگ CLIMBING

تاورکرین  را  بیشتر مواقع برج سازی ها استفاده می کنند. چرا که این نوع می تواند ارتفاعات بسیار بالا را تحت پوشش خود در آورد. برای استفاده و به کار بردن هر نوع تاورکرین باید مواردی مندرج در کاتالوگ کارخانه سازنده را  را مورد توجه خود قرار دهید. از جمله این موارد می توان به چگونگی و تکنیک کارگزاری پایه تثبیت میزان ارتفاعی که مجاز است  ارتفاع دهی شود ، نوع باری که می خواهید حمل کنید، مقدار وزن بار قابل حمل در قسمتهای مختلف در طول بازو ، مکانی که می خواهید به حمل بار بپردازید و همچنین فضای مورد نظر نیز اشاره کرد. 

تاورکرین

امتیاز دهید
امتیاز 3.3 از 5 توسط 3 کاربر
 • فریبرز
 • 1401/11/11

سلام موجود تاور کرین ۱۲ تن چی دارید؟

 • مدیر
 • 1401/11/11

سلام. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب قیمت تاورکرین و برندهای موجود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید

 • مسعود
 • 1401/12/08

سلام. وقت بخیر. بیشترین موارد کاربرد تاور کرین در کدام بخش هاست؟

 • مدیر سایت
 • 1401/12/08

سلام. از تاور کرین معمولا برای پل سازی ها، سد سازی ها، سیلو سازی ها، ساختمان سازی ها و … استفاده می شود و این دستگاه قادر است تا ابزار و وسایل و تجهیزات سنگین مثل آهن آلات را در ارتفاعات بالا و شعاع های مختلف جابجا و حمل کند.

نظرات و پیشنهادات

Top